Protech Havalandırma 2005 yılından beri havalandırma sektöründe faaliyette olup ciddi projeleri sorunsuz sıkıntısız bir şekilde bitirip teslim etmiştir. Her zaman çözüm odaklı ve yaptığı işten verim alamaya dayalı bir politika izlediği için sektörde her zaman tercih edilen firmalardan olmuştur. ısıtma ve soğutma, boyahane, toz toplama sistemleri, elektrostatik filtreler, otopark, sığınak, ofis katları, restoranlar ve daha birçok alanda siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti, vermiş olduğumuz yüksek kalitedeki hizmet anlayışımız, her konudaki çözüm sunumlarımız ve ticaretten bağımsız olarak siz değerli iş ortaklarımızla kurmuş olduğumuz dostluklarımız şüphesiz yapmış olduğumuz işteki başarımızın en önemli unsurudur.

Firmamız, bir çok dernek ve özel kuruluşlarda firmamızı ve faaliyet sektörümüzü temsil etmektedir.

5

Misyon & Vizyon

Havalandırma sektöründe Türkiye’de önde gelen firmalar arasında yer alarak öncü olmak. Daima hizmet memnuniyetini ön planda tutup siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır

Onlarca markanın bulunduğu bu geniş sahada, en kaliteli ve profesyonel olmak,
Müşteri memnuniyetini asla göz ardı etmeden karşılıklı güvene dayalı, samimi, verimli ilişkiler kurmak
Alanındaki tüm gelişmeleri yakından takip ederek, yenilikçi bir anlayışı benimsemek.
Çevreye karşı duyduğumuz hassasiyeti kendi sahalarımızda uygulamak.
Ortaklarımız ve çalışanlarımız ile birlikte ülkemize ekonomik olarak, sürekli fayda vermeye çalışmak.
Çalışanlarımız ve müşterilerimiz ile kaliteli, sıcak ve güvenli ilişkiler kurarak ticaret ağımızı doğruluk ilkesi ışığında yaymaktır.